Czas na spotkania w PKO Ekstraklasie. Już dzisiaj czekają nas dwa pojedynki w ramach PKO Ekstraklasy. Jedno z pierwszych dzisiejszych starć będzie to rywalizacja pomiędzy Wisłą Płock z Lechią Gdańsk. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:00.

Darmowe typy bukmacherskie z PKO Ekstraklasy

Darmowe typy bukmacherskie z PKO Ekstraklasy

W drugim dzisiejszym meczu czekają nas derby Górnego Śląska, gdzie to Śląsk Wrocław podejmie Zagłębie Lubin. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te mecze.

Wisła Płock – Lechia Gdańsk

Można powiedzieć, że ostatnie wyniki Lechii było sporą niespodzianką. Bowiem podopieczni Stokowca pokazali od dłuższego czasu, że stać ich jest na bardzo dobrą grę. Chcąc walczyć o najwyższe cele w lidze to na pewno takie mecze, jak te dzisiejsze muszą wygrywać. tym bardziej, że Wisła nie radzi sobie najlepiej.

Śmiało można powiedzieć, że Nafciarze nie prezentowali się porywająco od dłuższego czasu. Owszem przełamali się w ostatnim meczu, gdzie to okazali się lepsi od Zabrzan.

Darmowy bonus bez wpłaty

Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin

Obie drużyny na pewno będą chciały zaprezentować się z jak najlepszej strony podczas dzisiejszego pojedynku. Stać przecież ich jest na taką dyspozycję. Gospodarze tego spotkania po serii spotkań bez porażki dopiero przegrali mecz w ostatniej kolejce z Rakowem.

Zagłębie podczas ostatnich czterech pośredników zdobyło dziesięć punktów w czterech meczach. Miedziowi przede wszystkim dobrze radzili sobie w ofensywie. Patrząc na grę w ataku Śląsk wygląda dosyć słabiej. Chociaż na uwadze mieć trzeba fakt, że piłkarze Śląska strzelili cztery bramki w Podbeskidziu.

MeczTypKursBukmacher
Wisła Płock – Lechia GdańskDNB 21.53Fortuna
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubinover 2.51.85Fortuna