Jedno z ciekawszych dzisiejszych pojedynków podczas French Open będzie to konfrontacja, w której to zmierzą się ze sobą Maria Sakkari oraz Elise Mertens. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 14:30.

Darmowe pewniaki z French Open na dzisiaj za darmo

Darmowe pewniaki z French Open na dzisiaj za darmo

Na samym wstępie wstępie trzeba dodać, że wskazać tutaj dosyć wyraźnego faworyta jest bardzo ciężko. Tym bardziej, że obie zawodniczki sąsiadują ze sobą w rankingu. Maria zajmuje osiemnastą pozycję, zaś Elise sklasyfikowana jest trzy miejsca wyżej.

Poza tym trzeba dodać, że wspomniane tenisistki notują podobne rezultaty jeśli idzie grę na mączce w tym sezonie. Nie można również zapominać, że już ze sobą obie zawodniczki rozegrały siedem oficjalnych spotkań, a bilans obecnie wynosi 4-3 na korzyść Sakkari.

Zapowiada się dosyć wyrównane spotkanie, w którym wskazać jednoznacznego faworyta jest bardzo ciężko. Zapowiada się dosyć wyrównany pojedynek” – pisze typer portalu betonline.net.pl

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Dodać trzeba, że obie zawodniczki dobrze czują się na clayu i stać ich na wyrównaną walkę. Ciężko również spodziewać się, aby byłby to jednostronny pojedynek, gdyż zbyt dużej różnicy pomiędzy nimi nie ma.

Nadmienić jest warto, iż te zawodniczki prezentują solidna grę podczas tego turnieju,gdzie pewnie wygrywały swoje spotkania. To wszystko sprawia, że linia na poziomie 18.5 gema jest jak najbardziej do pokrycia.

MeczTypKursBukmacher
Sakkari – Mertensover 18.51.47Fortuna