W obecnym tygodniu rusza pierwszy w sezonie 2021 turniej na trawie. A dokładnie mówiąc będzie miał on miejsce w Stuttgarcie. Jedno z tych spotkań będzie to starcie pomiędzy Dominikiem Koepferem z Jurijm Rodionvem. Ameryki nie odkryję twierdząc, że zdecydowanym faworytem jest Dominik.

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna co najlepiej pokazuje ranking. Dominik sklasyfikowany jest na pięćdziesiątym dziewiątej pozycji, zaś Jurij zajmuje sto czterdziestą drugą pozycję.

Owszem dla obu tych zawodników będzie to pierwszy mecz w tym sezonie na trawie. Jednak w minionych latach lepszy bilans notował Dominik. Do tego gra on u siebie, więc będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Trudno spodziewać się tutaj innego wyniku niż zwycięstwo Dominika, który przewyższa swojego rywala i to dosyć wyraźnie” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Fortuna kod promocyjny 2021
Fortuna kod promocyjny 2021

Niemiec w dodatku na przestrzeni ostatnich tygodni prezentował zdecydowaną lepszą dyspozycję od swojego rywala. Bowiem grając w mocno obsadzonych turniejach, jak w Genevie oraz French Open notował dobre rezultaty.

Tego na pewno nie można powiedzieć o Rodionovie, który na przestrzeni ostatnich tygodni nie wygrał żadnego spotkania nawet w pierwszej rundzie! Udało mu się pokonać dwukrotnie rywala, ale miało to miejsce w eliminacjach.

MeczTypKursBukmacher
Koepfer – RodionovDW 2-0 1.38Fortuna