Dzisiejszego wieczoru, tj. 8 lutego zostanie dokończona dwudziesta druga kolejka hiszpańskiej LaLiga. Jedyny dzisiejszy mecz będzie to konfrontacja pomiędzy Atletico z Celto Vigo.

Pewne typy na mecz Atletico Madryt – Celta Vigo

Pewne typy na mecz Atletico Madryt – Celta Vigo

Nie da się ukryć, że faworytami tego spotkania niewątpliwie są gospodarze i to właśnie oni powinni wygrać te spotkanie.Atletico walczy o Mistrzostwo Hiszpanii i trzeba powiedzieć, że są na dobrej drodze ku temu.

Warto jest dodać, ze nie zawsze podopieczni Simeone grają efektowną, skuteczną piłkę. Jednak co najważniejsze, nawet w meczach, kiedy im nie idzie są wstanie regularnie punktować i na pewno będą chcieli to potwierdzić również i w tej rywalizacji.

Atletico niewątpliwie pod każdym względem jest zdecydowanie mocniejszą ekipą od swoich przeciwników i spokojnie powinni wygrać ten mecz” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu w superbet

Celta nie prezentuje nic solidnego na przestrzeni ostatnich tygodni. Grają niezwykle przeciętny futbol. Co zresztą pokazują ostatnie wyniki. Podczas ostatnich pięciu meczy w LaLiga nie wygrali żadnego starcia.

I z taką dyspozycją, jaką prezentują ostatnio będzie to trudne na pewno do zrealizowania. Bowiem podczas konfrontacji z Granadą oddali zaledwie jeden celny strzał. A patrząc na to, jak Atletico wybornie sobie radzi w defensywie nie spodziewam się, żeby tutaj mogliby znacząco zagrozić rywalom.

Reasumując, Atletico przewyższa swoich rywali niewątpliwie i to bardzo wyraźnie. Możliwości mają spore i jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników to o mogą liczyć na zwycięstwo.

Spotkanie Atletico Madryt – Celta Vigo można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Atletico Madryt – Celta Vigo11.45Fortuna
Atletico Madryt – Celta VigoBTTS – NIE1.71Fortuna