Jedno z wtorkowych pojedynków w niemieckiej Bundeslidze będzie miało miejsce na Opel Arena, a tam dojdzie do konfrontacji pomiędzy Mainz z Wolfsburgiem. Faworytem tego meczu są przyjezdni i trudno spodziewać się innego scenariusza w tym starciu.

Darmowe typy na mecz Mainz – Wolfsburg

Darmowe typy na mecz Mainz – Wolfsburg

Mainz trzeba powiedzieć, ze zliczana jest do jednych z najsłabszych drużyna w całej stawce. I śmiało można powiedzieć, że będą mieli ogromne problemy z utrzymaniem się w lidze. Podczas ostatnich pięciu meczy nie wygrali żadnego starciu. Chociaż na pewno nie można lekceważyć ich, ponieważ w weekend zremisowali z BvB 1-1. Jednak trzeba zaznaczyć, że w tamtej potyczce mieli więcej szczęścia niż swojej dobrej gry.

Wolfsburg pod względem doświadczenie, potencjału, czy możliwości zdecydowanie przewyższa swoich rywali. Wilki obecnie zajmują szóste miejsce mając dwadzieścia sześć punktów. I chcąc walczyć o czołowe miejsca na koniec sezonu, które dadzą im prawo gry w europejskich pucharach.

Pomimo, ze Mainz sprawiło sporą niespodziankę podczas ostatniego spotkania. Nie chce mi się wierzyć, żeby podobnie było i w tym starciu” – pisze typer portalu betonline.net.pl

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Przyjezdni nie wygrali żadnego z trzech ostatnich spotkań, ale też nie mieli łatwego terminarza, ponieważ mierzyli się chociażby z Unionem i Lipskiem. Teraz czas niewątpliwie dla nich na zwycięstwo. Łatwiejszego rywala na pewno nie będą mieli na przełamanie. Dodać jest warto, że wszystkie asporty czysto piłkarskie mają za sobą.

Mainz przede wszystkim fatalnie spisuje się w defensywie. Jedynie gorzej wygląda to po stronie Schalke. W tym formacji śmiało można powiedzieć, że nie stanowią solidnego kolektywu. Popełniają proste błędy, które widoczne są w każdym pojedynku. Można również być pewnym, że gospodarze będą nastawieni tutaj na defensywę, a swoich szans będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry.

Reasumując, a pewno pod względem czysto sportowym zdecydowanie lepiej wyglądają Wilki. Jeśli nie zlekceważą swojego rywala i zagrają na w pełni skoncentrowani to nie powinni mieć żadnych problemów z zdobyciem kompletu punktów.

Spotkanie Mainz – Wolfsburg można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Mainz – Wolfsburg21.80Fortuna
Mainz – WolfsburgDNB 21.41Fortuna