Jedno z dwóch dzisiejszych spotkań w portugalskiej Primeira Liga będzie to pojedynek na Estádio Municipal de Braga, a dojdzie tam do pojedynku pomiędzy Bragą z Martimo. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, ze zdecydowanymi faworytami tej rywalizacji są gospodarze.

Typ i analiza meczu Braga – Martimo

Typ i analiza meczu Braga – Martimo

Nie da się ukryć, ze solidność, potencjał, czy też doświadczenie przemawiają tutaj za gospodarzami. Jak dobrze wiadomo Braga regularnie występuje w europejskich pucharach i cel podstawy na obecną kampanię jest zakończenie zmagań w TOP 5.

Niewątpliwie wszystkie atuty ku temu mają. W dodatku znacząco poprawili swoją grę w ofensywie w porównaniu do poprzednich sezonów. Grając, np. w ostatniej kolejce z liderem – Sportingiem stworzyli sobie dwa razy więcej sytuacji bramkowych od przeciwników. Do tego mają takich piłkarzy w swoich szeregach, jak Horta, Galeno, Paulinho, którzy powinni nie raz tutaj zagrozić rywalom.

Braga niewątpliwie przewyższają swoich rywali i to znacząco podczas tej rywalizacji. Wszystkie atuty gospodarze tutaj mają po swojej stronie i powinni to potwierdzić w tej rywalizacji” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Fortuna kod promocyjny 2021

Warto jest dodać niezwykle ważny atut dla gospodarzy, czyli ich gra na własnym obiekcie. W obecnym, ale i minionych sezonach przede wszystkim punktowali na własnym obiekcie i ten atut na pewno będą chcieli wykorzystać w tej rywalizacji.

Martimo jest to średniak ligi, ale na pewno tego zespołu nie można lekceważyć, ponieważ zaprezentowali się w obecnej kampanii kilka razy dobrze. Chociażby sprawiając sporą niespodziankę pokonując Porto. Jednak na wyjazdach zawodzą i to zdecydowanie. Przede wszystkim w ofensywie, gdzie tracą sporą ilość bramek. Popełniają ta proste błędy i to wszystko przekłada, że jest im niezywkle trudno zachować czyste konto.

Trudno spodziewać się również tego, żeby mogliby zaskoczyć tutaj gospodarzy, którzy są przede wszystkim lepiej zorganizowaną drużyną na boisku i przede wszystkim grająca niezywkle solidnie. To wszystko sprawia, że faworyt tego meczu jest tylko jeden jest im ekipa gospodarzy.

Spotkanie Braga – Martimo można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Braga – Martimo11.33Fortuna
Braga – Martimoover 2.51.61Fortuna