O awans do drugiej rundy turnieju w Bastad we wtorek powalczą ze sobą Jiri Vesely z Salvatore Caruso. Wskazać jednoznacznego faworyta w tej rywalizacji na pewno nie jest łatwo. Stąd moja propozycja to over 19.5 gema.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Trzeba powiedzieć, ze pod względem doświadczenia Veselu dużo lepiej wygląda na tle swojego rywala. Jest na pewno bardziej ogranym z zawodnikiem na poziomie ATP. Jednak z drugiej strony na pewno nie znajduje się na swoim najwyższym poziomie.

Obecny sezon Veselego na clayu nie jest najmocniejszy. Jednak trzeba zaznaczyć, że ten zawodnik posiada ogromne rezerwy i możliwości. Stać jest jego na bardzo i solidną grę.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Caruso to zawodnik, który na poziomie ATP ma ogromne problemy z notowaniem dobrych wyników. Jednak na pewno do tegos tacia przystapi pewny siebie, ponieważ w Perugii zanotował półfinał. Jednak analizując jego grę na mączce w tym sezonie to radzi sobie dużo lepiej od rywala.

Chociaż warto jest dodać, że obaj zawodnicy blisko miesiąc temu spotkali się ze sobą na kortach w Mallorce wówczas lepszy okazał się Vesely wygrywając 2-0.

Spotkanie Berrettini – Hurkacz można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Vesely – Carusoover 19.51.42STS