Na poniedziałek 19 kwietnia zaplanowano pierwsze mecze w ramach 1 rundy turnieju w Barcelonie. O awans do kolejnej rundy powalczą ze sobą Ilya Ivashka z Tallonem Griekspoorem. Faworytem tego meczu jest ten pierwszy zawodnik i nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Skuteczne typy z tenisa na dzisiaj za darmo

Skuteczne typy z tenisa na dzisiaj za darmo

Patrząc na ranking ATP to w lepszym położeniu na pewno znajduje się Ivashka, który zajmuje sto jedenastą lokatę. Dla porównania jego rywal sklasyfikowany jest na sto czterdziestej czwartej pozycji.

Jeśli idzie o grę na clayu obu tych zawodników to na pewno lepiej to wygląda po stornie mojego faworyta, który w tym sezonie zanotował cztery zwycięstwa i raz przegrywał. Griekspoor solidarnie natomiast sięgnął po trzy zwycięstwa i tyle samo razy przegrywał swoje potyczki.

Ivashka niewątpliwie, jeśli zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną. I jeśli zagra na swoim poziomie to powinien zanotować zwycięstwo” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Fortuna kod promocyjny 2021
Fortuna kod promocyjny 2021

Ivashka niewątpliwie liczy na pewno sporo podczas tego turnieju, ponieważ stać jest jego na dobry rezultat. Podczas turnieju w Marbelli doszedł do ćwierćfinału, gdzie to ogrywał w dodatku bardzo wymagających przeciwników, jak Martinez oraz Fokina. Przegrał dopiero po zaciętym meczu z Munerem.

Obaj zawodnicy grali w kwalifikacjach do tego turnieju, gdzie to na pewno lepiej zaprezentował się Ivaskha, gdzie to bez najmniejszych problemów wygrywał swoje mecze kolejno z Cressy i Gaio. Griekspoor natomiast okazywał się lepszy kolejno od Rodionova, ale wczoraj męczył się nieco w rywalizacji z Gimeno Valero, gdzie to wygrał mecz 2-1.

Spotkanie Ivashka – Griekspoor można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Ivashka – Griekspoor11.42STS