W piątek 23 kwietnia rozpocznie się trzydziesta pierwsza kolejki niemieckiej Bundesligi. Jedno z tych pojedynków będzie miało miejsce na WWK Arena, a tam Augsbrug powalczy o punkty z Koeln.

Skuteczne pewniaki na dzisiaj

Skuteczne pewniaki na dzisiaj

Natomiast we francuskiej Ligue 1 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Riems z Maryslią. Zobacz darmowe typy na te mecze!

Augsburg – Koeln

Gospodarze zdobyli jeden punkty na przestrzeni trzech ostatnich spotkań. W dodatku przegrali nawet swoje spotkanie z tak przeciętnym zespołem, jak Schalke. Dodać trzeba również fakt, że gospodarze mają dość bezpieczną przewagą nad strefą spadkową.

Na pewno w gorszym położeniu są przyjezdni, którzy nie są cały czas nie mogą czuć się pewni gry w przyszłym sezonie na poziomie niemieckiej Bundesligi. Chociaż na pewno do tego meczu przystąpią w bardzo dobrych nastrojach, po tym jak w ostatniej kolejce ograli dosyć niespodziewanie RB LIpsk 2-1. I niewątpliwie będą walczyć tutaj o komplet punktów.

29 PLN bez wpłaty własnej

Reims – Maryslia

Niewątpliwie jest to bardzo ważne spotkanie dla przyjezdnych. Ekipa OM cały czas ma szanse na prawo gry w Confernce League w przyszłym sezonie, ponieważ ich strata do piątego zespołu wynosi zaledwie jeden punkt. Do tego trzeba przyznać, ze ten zespół regularnie punktuje na przestrzeni ostatnich spotkań.

Ekipa Reims natomiast już tak dobrze sobie nie radziła. Owszem ten zespół nie przegrał żadnego z pięciu ostatnich spotkań. Jednak w tym czasie zanotowali jedną wygrana i aż cztery razy remisowali. Pod względem doświadczenia, możliwości i potencjału na pewno lepiej to wygląda po stronie gości, którzy powinni pokazać charakter w tym starciu.

Spotkania z piłki nożne można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Augsburg – KoelnDNB 21.84STS
Reims – Marysliaover 2.51.78STS