Już w najbliższy czwartek, tj. 19 sierpnia odbędą się ostatnie spotkania IV rundy eliminacji do Ligi Konferencji. Jedno z tych potyczek będzie to rywalizacja pomiędzy Rakowem Częstochowa z Gent. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Fortuna kod promocyjny 2021
Pewne typy bukmacherskie na mecz Raków Częstochowa – Gent

Pewne typy bukmacherskie na mecz Raków Częstochowa – Gent

Śmiało trzeba powiedzieć, że mocniejszą ekipą w tym spotkaniu jest Gent. Jednak z drugiej strony Raków pokazał, że bardzo dużo nadrabiają ambicją i tego zespołu na pewno nie można lekceważyć.

Taktyka objęta przez Papszuna na mecze Ligi Konferencji trzeba powiedzieć, że przynoszą pożądane efekty. Raków jest nastawiony mega defensywnie na każde ze swoich pojedynków. I to przynosi niewątpliwie efekty, a fakt, że okazali się lepsi od Rubina to pokazuje.

Taki styl gry głównie opiera się na tym, że w Rakowie cały czas brakuje rasowego napastnika, który byłby wstanie regularnie strzelać bramki. Ekipa Papszuna w związku z tym skupiona jest na defensywę, a dopiero później szukają swoich szans na strzelenie bramki.

Bonus bez depozytu w superbet

Gent trzeba powiedzieć, ze jest drużyną bardziej doświadczoną od swoich rywali. Możliwości na pewno mają zdecydowanie większe od swoich Rakowa. Jednak, jak pokazała poprzednia runda eliminacji nie znajdują się w swoje najlepszej dyspozycji, ponieważ nieznaczni lepsi okazali się od zespołu z RFS Ryga.

Spotkania Raków Częstochowa – Gent można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Raków Częstochowa – Gentunder 2.51.72STS
Raków Częstochowa – GentBTTS – NIE1.90STS