Jedno z dzisiejszych spotkań w grze Counter – Strike Blast Premier: Spring będzie to rywalizacja pomiędzy drużynami Luquid z Dignitas. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tej rywalizacji jest ta drużyna drużyna.

Darmowe pewniaki z Esportu

Darmowe pewniaki z Esportu

Rożnica pomiędzy tymi drużynami trzeba powiedzieć, ze jest dosyć spora. Zespół Team Liquid zajmuje siódme miejsce w rankingu. Natomiast drużyna Dinitias sklasyfikowana jest na dosyć odległej, bo aż trzydziestej czwartej lokacie.

Dodać trzeba również, że zawodnicy Liquid prezentują zdecydowanie lepszą dyspozycję, gdzie regularnie wygrywali w ostatnim meczach. I co jest warto podkreślić mierzyli się z dużo bardziej wymagającymi rywalami od siebie, gdyż mieli takich rywali, jak Virtus.pro, Evil Geniuses, czy też Endpoint.

Różnica pomiędzy tymi drużynami śmiało można powiedzieć, że jest dosyć spora. I wcale się nie zdziwię, jakby drużyna Liquid wygrała ten mecz i to w dwóch mapach” – pisze typer portalu betonline.net.pl

29 PLN bez żadnej wpłaty

Trudno spodziewać się po drużynie Digntias nagłej poprawy w ich grze. Grają dosyć średnio. O ile jeszcze z dosyć przeciętnymi zespołami radzą sobie całkiem poprawnie to już z bardziej wymagającymi rywalami wygląda to dużo gorzej. Wygrali zaledwie jedno spotkanie w pięciu meczach, gdzie to nie byli wstanie nawiązać walki z swoimi rywalami.

Mecze Dignitas pokazały, ze bardzo dużo dzieli ich od najlepszych zespołów. I trudno spodziewać się, aby coś mogłoby się zmienić również i dzisiaj. Bowiem przez większość meczu powinna tempo dyktować drużyna Liquid.

Spotkanie Team Liquid – Dignitas można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Team Liquid – Dignitas11.32STS