Jedno z wtorkowych spotkań w austriackiej Tipico Bundesliga będzie to rywalizacja pomiędzy Rapidem Wideń z St. Polten. Niewątpliwie faworytami tego meczu są gospodarze. Jedna spodziewam się również tutaj bramek.

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Gospodarze na pewno liczą na czołowe miejsca na koniec sezonu. Stąć przcież ich jest na wywalczenie sobie prawa gry w europejskich pucharahc podczas przyszłego sezonu. Obecnie zajmują drugie miejsce ze stratą zaledwie jednego punktu do lidera. Goście natomiast za cel mają awans do TOP 6. Owszem zadanie jest to zralizowania, ale nie spodziewam się, aby walczyli o wyzsze poycji.

Nastroje również są obecnie dużo lepsze u gospodarzy. Wygrali przecież dwa ostatnie pojedynki ligowe, w którym to pokonali chociażby Admirę i Surm Graz (trzecią drużynę). Trzeba też dodać, ze Rapid jest znacznie bardziej doświadczonym zespołem od swoich przeciwników. Grają co sezon o najwyższe cele w lidze. Do tego występują w europejskich pucharach.

Rapid niewątpliwie jest znacznie mocniejszą drużyną od rywali. Jeśli nie zlekceważą sowich przeciwników to spokojnie powinni wywalczyć tutaj komplet punktów„- pisze typer portalu betonline.net.pl

Patrząc na klasę piłkarzy i również to lepiej wygląda po stornie Rapidu, którzy w swojej kadrze mają bardziej wszechstronnych zawodników. Stać ich nie tylko na strzelenie bramek, ale i ich kreowanie. Brakuje w tym zespole rasowego napastnika, ale strzelenie bramek spoczywa na całym zespole. A w swoich szeregach przecież mają bardzo ciekawych zawodników, jak Kara, Knasmullner, Kitagawam czy też Fountas.

betclic online kod promocyjny na bonus
Darmowy kod promocyjny BetClic na bonus 550 PLN

EKipa St. Polten od dłuższego czasu nie porywa swoją grą. Grają dosyć przeciętnie w każdym elemencie. I trudno spodziewać się, aby coś nagle mogłoby się zmienić. Podczas ostatnich pięciu meczy wygrali zaledwie raz. Jednak na pewno trudno myśleć jest o regularnym punktowaniu, jak się ma ogromne problemy w defensywie. Rywale nie mają żadnych problemów, żeby przedostać się pod ich pole karne. Fakt, że zachowali zaledwie raz czyste konto w pięciu meczach jest tego najlepszym dowodem.

Reasumując, faworytami tego meczu są gospodarze. I jeśli zagrają podczas tego spotkania na swoim poziomie to spokojnie powinni wywalczyć trzy punkty. A na pewno możliwości ku temu mają.

Spotkanie Rapid Wiedeń – St. Polten można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Rapid Wiedeń – St. Polten11.40Fortuna
Rapid Wiedeń – St. Poltenover 2.51.45Fortuna