W niedzielę 14 lutego o godzinie 15:00 dojdzie do spotkania na The Hawthorns, a tam miejscowa drużyna WBA powalczy o ligowe punkty z Manchesterem United. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tej rywalizacji niewątpliwie są goście.

Darmowe typy na mecz WBA – Manchester United

Darmowe typy na mecz WBA – Manchester United

Ekipa WBA jeszcze przed początkiem sezonu była skazana na spadek. I widać, że będzie im niezwykle trudno utrzymać byt w Premier League. Bowiem cały czas prezentują przeciętny poziom. W pięciu starciach ligowych zdobyli tylko jeden punkt, gdzie to zremisowali z Fulham, czyli inną z ekip w strefie spadkowej.

Trzeba powiedzieć, że z meczu na mecz na pewno są coraz mniejsze nadzieje na utrzymanie się w lidze. Bowiem strata na chwilę obecną do miejsc dających utrzymane wynosi, aż trzynaście punktów. A piłkarze WBA do tej pory zdobyli ich … dwanaście. Niewątpliwie bardzo trudno myśli się o punktach, jak strzelenie bramek przychodzi z wielkim trudem. Z drugiej strony obrona jest fatalna.

Drużyna Manchesteru United niewątpliwie jest zdecydowanie mocniejszą drużyną od swoich przeciwników i to pod każdym względem. I chcąc walczyć o czołowe miejsca na pewno takie mecze muszą wygrywać” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu w superbet

Śmiało można powiedzieć, że Manchester United swoich rywali przewyższa i to bardzo znacząco. Co pokazuje tabela, gdzie ekipa z Old Trafford zajmuje trzecie miejsce. Jednak z drugiej strony trzeba powiedzieć, że już nie raz ta ekipa traciła punkty z niżej notowanymi rywalami.

Przed tygodniem podopieczni Solskjaer zremisowali u siebie z Evertonem 3-3. Pomimo, że byli bardziej aktywniejszym zespołem to nie byli wstanie dowieść zwycięstw do końca. Dzisiaj mam nadziej, że Czerwone Diabły zagrają nie tylko solidniej, ale i będą bardziej skoncentrowani przez całe spotkanie.

A śmiało można powiedzieć, że pod względem jakości gry, klasy piłkarzy zdecydowanie to wszystko lepiej wygląda po stronie United. W dodatku mają kim straszyć tutaj swoich przeciwników, bowiem od pierwszym minuty z pewnością zagrają Cavani, Fernandes, Pogba, Rashoford, których spokojnie stać przecież jest na stworzenie dogodnych sytuacji bramkowych podczas tej rywalizacji, ale i strzelenie bramek.

Trzeba śmiało powiedzieć, że jeśli podopieczni Solskjaer zaprezentują się tutaj na swoim poziomie. A poza tym jeśli nie zlekceważą swoich rywali to spokojnie powinni zdobyć komplet punktów podczas tej rywalizacji.

Spotkanie WBA – Manchester United można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
WBA – Manchester United21.39Fortuna
WBA – Manchester Unitedover 2.51.57Fortuna