Czas na spotkania drugiej rundy turnieju Pań w Miami. O awans do kolejnej rundy tej imprezy dzisiejszego popołudnia powalczą ze sobą McHale z Siegemund. Faworytką tego spotkania jest ta druga zawodniczka, która nie powinna mieć zbyt większych problemów z wygraną.]

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Warto jest zaznaczyć, ze McHale nie jest już tak skuteczną i solidną zawodniczka, jak to było chociażby ponad rok temu. Obecnie regularnie spada ta zawodniczka w rankingu i nie może załapać swojej gry. Obecnie zajmuje dziewiętnasta już pozycje w rankingu, zaś jej rywalka jest sklasyfikowana na pięćdziesiątej dziewiątej lokacie.

Również wyniki osiągane przez McHale w żadnym wypadku nie są za dobre. Podczas swoich występów w Grampians Trophy, Australian Open oraz Phillip Island Trophy odpadłą w pierwszych rundach. Natomiast w Adelaide nie wygrała żadnego swojego spotkania!

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Dużo lepiej trzeba powiedzieć, że radziła sobie Siegemuend, która nie raz zaprezentowała się z dobrej strony. Również pokonywała w tym sezonie już dosyć wymagające rywalki, tj. Rybakinę, czy też Tsurenko.

Reasumując, Siegemund, jak nawet przegrywała swoje mecze to przede wszystkim z niezwykle mocnymi i wymagającymi rywalkami, jak m.in. Wiliams. I jeśli podczas tego meczu zaprezentuje się an swoim poziomie to nie powinna mieć większych problemów z wygraną.

Spotkanie McHale – Siegemund można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
McHale – Siegemund21.39Fortuna