Czas na spotkanie w grze DOTA 2 w BTS Pro Series. Jedno z środowych spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Geeek Fam z BOOM Esports. Faworytami tego spotkania jest drużyna BOOM i to właśnie zawodnicy tej drużyny na koniec powinni cieszyć się wygranej.

Geek Fam – BOOM Esports: Typ i analiza

Geek Fam – BOOM Esports: Typ i analiza

Owszem drużyna Geek zajmuje trzydziestej czwarte miejsce w rankingu. Chociaż trzeba przyznać, że w ostatnich tygodniach kompletnie gra dla nich się nie układa. Sprawiło to, ze spadli również w rankingu.

Jednak to nie wszystko. W ostatnim czasie grali bardzo słabo. Na dziesięć spotkań, jakie rozegrali w ostatnich tygodniach zaledwie dwa wygrali. I to miały miejsce z drużynami CR i T1, które to należą do najsłabszych zespół w tych rozgrywkach.

Śmiało można powiedzieć, że w dużo gorszych nastrojach do tego spotkania przystąpi drużyna BOOM. Po pierwsze pod koniec marca ten zespół właśnie wygrał swój mecz z zespołem Geek Fam. To wszystko sprawia, że z pewnością będą mieli tutaj przewagę psychiczną nad rywalami.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Poza tymi w ostatnich meczach pokonywali chociażby Team Adroit, która to obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Zaznaczyć trzeba również istotny aspekt. Gospodarze w przypadku wygranej w tym meczu mogą awansować na czwarte miejsce w grupie i tym samym wywalczyć sobie bezpośredni awans do rundy zwycięzców.

Reasumując, patrząc chociażby na ostatnie pojedynki to śmiało można powiedzieć, że drużyna BOOM Esports w minionych meczach radzi sobie coraz lepiej. Do tego mają dobrą okazję, aby awansować bezpośrednio do rundy zwycięzców.

Spotkanie Geek Fam – BOOM Esports można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Geek Fam – BOOM Esports21.48BetClic