Czas na kolejne spotkania 1/16 prestiżowego turnieju snookerowego jakim jest UK Championship, czyli Mistrzostwa Zjednoczonego Królestwa. We wtorek 3 grudnia zostanie rozegrane łącznie osiem spotkań. Zobacz propozycje typów na dzisiejsze starcia. Na tym etapie turnieju gra się do sześciu wygranych „frejmów”.

UK Championship: Darmowe typy z analiz

UK Championship: Darmowe typy z analiz

W oko wpadły dwa dosyć ciekawe typy na spotkania pomiędzy takimi zawodnikami jak Liang – Sharav oraz Ding – Carter.

Liang – Sharav

Śmiało można powiedzieć, że ten mecz a jednego faworyta. Jest im niewątpliwie Chińczyk, który posiada nie tylko większy potencjał jak i możliwości. Rożnica pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna. Liang to obecnie 40 zawodnik rankingu, zaś Sharav – 126.

Poza tym Chińczyk prezentuje większą kulturę i jakość w grze. Szkot z pewnością chce tutaj zaprezentować się z jak najlepsze strony. Był przecież wstanie sprawić jedną już niespodziankę w tym turnieju, gdzie to dosyć sensacyjnie pokonał Murphego 6-4. Jednak, jeśli Chińczyk nie zlekceważy swojego przeciwnika w tym starciu to nie powinnien mieć najmniejszych problemów z wygraną.

darmowy kod promocyjny BetClic

Ding – Carter

Spotkanie dwóch zawodników, którzy sąsiadują ze sobą w rankingu snookerowym. Chińczyk sklasyfikowany jest na szóstej pozycji, zaś Ali – siedemnastej. Jednak trzeba przyznać, że obaj posiadają ogromne możliwości i potencjał.

STS: Darmowy kupon za aktywność

Zarówno Ding jak i Carter są wstanie budować wysokie, wygrywające breaki. Carter w tym turnieju zbytnio się nie zmęczył, ponieważ pewnie wygrał dwa swoje mecze. Ding także bez większych problemów wygrał swoje dwa pojedynki, w których to ogrywał Jonesa oraz Georgiou ogrywał wynikiem 6-2. Będzie to pewnie wyrówany mecz, ale Carter bardziej przekonuje swoją grą oraz liczy na pewno na dobry rezultat podczas tego starcia.

Spotkania turnieju UK Championship można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Ding – Carter22.18BetClic
Liang – Sharav11.40 BetClic