W piątek 4 września rozpocznie się chociażby siódma seria zmagań w niemieckiej Bundeslidze. Jedyne dzisiejsze spotkania to rywalizacja pomiędzy Herthą, a Fortuną Dusseldorf.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Dzisiejszego wieczoru rozpoczną się również zmagania w ósmej kolejce hiszpańskiej LaLiga. Tę serię konfrontacji rozpocznie pojedynek na Estadio Benito Billamarin, gdzie to Betis zmierzy się z Eibarem.

Hertha – F. Dusseldorf

Gospodarze do tego spotkania przystąpią w dużo lepszych nastrojach. Hertha wygrała dwa ostatnie pojedynki, gdzie to pokonywała Paderborn oraz FC Koln. Znacznie gorzej wiedzie się przyjezdnym. Zespół Fortuny w ostatnich pięciu konfrontacjach zdobył zaledwie jeden punkt.

Z pewnością gospodarze będą chcieli pójść za ciosem i zanotować kolejną wygraną. Tym bardziej, że ekipa Herty ten pojedynek rozegra na własnym obiekcie.

Największym problemem gości są problemy kadrowa. Fortuna nie jest wstanie wskoczyć na wyższy poziom, bowiem cały czas „wypada” ktoś z ich kadry. To wszystko automatycznie przekłada się na rezultaty osiągane przez ten zespół.

darmowy kod promocyjny

Betis – Eibar

Gospodarze tego spotkania podczas ostatnich pięciu spotkań zanotowali jedną porażkę, a także po dwa razy remisowali oraz przegrywali. Eibar natomiast do tego pojedynku przystąpi w dobrych humorach po tym jak pokonywał Sevillę oraz Celtę Vigo.

Można spodziewać się bramek podczas tej rywalizacji. EIbar prezentuje się coraz lepiej co pokazują ostatnie pojedynki. Betis możliwości posiada spore, ale od dłuższego czasu radzi sobie niezwykle przeciętnie w defensywie. Mogliśmy się przekonać to chociażby podczas ostatnie potyczki, gdzie przegrali, aż 5-1 z Villarealem.

Zapowiada się otwarte spotkanie, w którym to pojedynku powinni paść z obu stron.

Spotkania z piłki nożnej można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Hertha – F. Dusseldorf11.86 eTOTO
Betis – EibarBTS – TAK1.65eTOTO