Czas na kolejne mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. Jedno z środowych pojedynków będzie to rywalizacja na Wembley, a tam Anglia zagra z Polską. Nie da się ukryć, że zdecydowanymi faworytami tego spotkania są gospodarze.

Anglia – Polska: Jakie typy?

Anglia – Polska: Jakie typy?

Można powiedzieć, że dużo więcej spodziewaliśmy się po grze Polaków pod wodzą nowego trenera. Jednak tak się nie stało. Z Węgrami mieliśmy z pewnością więcej szczęścia niż dobrej gry. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-3. W niedzielę pokonaliśmy Andorę 3-0, ale również gra naszego zespołu w żadnym wypadku nie porywała. Pomimo, że rywal był niezwykle słaby to trudni było znaleźć płynność i jakość w naszej grze.

W dodatku podczas dzisiejszego pojedynku zabraknie chociażby Lewandowskiego. Bez Roberta niewątpliwie traci bardzo dużo na potencjale. Chociaż z drugiej strony Biało – Czerwonii nie raz pokazali, że są wstanie grać dużo lepiej z wymagającymi rywalami. Tym bardziej, ze wtedy styl gry odpowiada naszej drużynie, gdzie są nastawieni na kontry.

Podopieczni Sousy w meczach z Węgrami i Andorą zaprezentowali się bardzo przeciętnie. Trudno uwierzyć, żeby z Anglikami wyglądało to lepiej. Tym bardziej, że będziemy musieli poradzić sobie bez Lewandowskiego” – pisze typer portalu betonline.net.pl

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Anglicy niewątpliwie od pierwszej minuty będą chcieli atakować bramkę rywala. Nie od dzisiaj wiadomo, ze ten zespół przede wszystkim kapitalnie czuje się w ofensywie niż defensywie. Pomimo, że w tym spotkaniu zabraknie Rashforda to mają kim straszyć, ponieważ szansę na grę mają chociażby Mount-Kane-Sterling.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Anglicy graja siłowy futbol. Są bardzo solidnie przede wszystkim w kontrach, ale i podczas stałych fragmentów gry, gdzie swoimi warunkami fizycznymi. Są wstanie bardzo szybko przedostać się również pod bramkę swoich rywali. A z szybką grą gospodarzy z pewnością Polacy będą mieli problemy.

Reasumując, faworytami tego pojedynku niewątpliwie są gospodarze, którzy przewyższają swoich rywali bardzo wyraźnie. Trudno również spodziewać się tego, aby Biało – Czerwoni zagra zagrała solidnie, gdzie z niżej notowanymi rywalami prezentowaliśmy się bardzo przeciętnie.

Spotkanie Anglia – Polska można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Anglia – Polska11.32STS