Pierwsze spotkanie półfinałowe podczas challengera w Pradze będzie to rywalizacja pomiędzy Wawrinką, a Vrbenskym. Śmiało można powiedzieć, że faworyt tego meczu jest tylko jeden. Rzecz jasna im Szwajcar.

Wawrinka – Vrbensky: Typ i analiza

Wawrinka – Vrbensky: Typ i analiza

Stan jeszcze przed rozpoczęcie tego turnieju był wymieniany, jako główny faworyt do wygrania tego turnieju. I na pewno liczy na ostateczny triumf.

Owszem można mieć nieco zastrzeżeń do dyspozycji Szwajcara, ponieważ nie grał na takim poziomie na jakim go stać. Wygrywał swoje pojedynki kolejno z Sadulinem, Otte oraz Nagalem, ale w każdym z tych spotkań tracił jednego seta.

Chociaż trzeba też podkreślić, że właśnie podczas kluczowych piłkarek Szwajcar okazał się lepszy. I z pewnością to jest ogromny atut nad rywalem. Bowiem ten zawodnik od lat utrzymuje wysoki poziomie.

Patrząc na jakość gry, potencjał, możliwości to również są to atuty Wawrinki, który na pewno nie może zlekceważyć rywala i tutaj od pierwszej piłki grac na wysokim poziomie.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Vrbensky dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tenisa, ponieważ ten zawodnik ma niespełna dwadzieścia jeden lat. Podczas tego tego turnieju radzi sobie całkiem dobrze. W dwóch pierwszy rundach pokonał Masura i Dieza.

jednak zdecydowanie większą niespodziankę sprawił w półfinale, a tam pokonał Ymera. Był to wyrównany pojedynek, ale ostatecznie górą był Czech. Z pewnością Vrbensky będzie chciał, iść w długie wymiany z rywalem. Jednak z drugiej strony Szwajcar potrafi skutecznie wykańczać akcje.

MeczTypKursBukmacher
Wawrinka – VrbenskyWawrinka – 11.5Betfan