Darmowe typy, analizy, streamy na Indian Wells – wtorek

Darmowe typy, analizy, streamy na Indian Wells – wtorek

Isner – Pella

Isner po słabym początku roku gra coraz lepiej. Wygrywa regularnie swoje pojedynki notując przy okazji dobre wyniki. Ponieważ ostatnio grał w półfinałach w New Yorku, Delrey Beach czy Acapulco. Podczas pierwszego spotkania w tym turnieju bez najmniejszych okazał się lepszy od Popyrina, wygrywając 2-0. Jak porównamy od bu zawodników na hardzie to zdecydowanie lepiej wygląda to po stronie Isnera, który przez solidny i mocny serwis ciężki jest do „złamania”.

Pella owszem na początku roku wygrał turnieju w Sao Paulo. Ale trzeba podkreślić, że nie jest to zawodnik, który radzi sobie dobrze na hardzie. Wygrane przychodzą dla niego z wielkim problemem. A grając dzisiaj z tak solidnym zawodnikiem jak Isner będzie miał ogromne problemy, żeby wygrać nawet jednego seta.

Odbierz darmowy freebet od bukmachera. Kod promocji podczas rejestracji BETONLINE

Medvedev – Krajinovic

Ciężko jest uwierzyć, żeby w tym spotkaniu mogłoby dojść do niespodzianki. A taką na pewno będzie przegrana Medvedeva. Rosjanin zdecydowanie lepiej radzi sobie na hardzie od swojego rywala. Dzięki dobremu serwisowi ciężko jest go złamać i z tym na pewno będzie miał spore problemy Filip. Krajinovic jak występuje to przede wszystkim na mączce i tam osiąga swoje dobre sukcesy.

Owszem w ty roku ten zawodnik ma dobry bilans gier na hardzie, ale trzeba podkreślić, że nic wybitnego nie pokazywał. Wygrywanie spotkań w eliminacjach to nie to samo co w turnieju głównym. Chociaż trzeba podkreślić, że sprawił tutaj dwie niespodzianki. Bowiem ogrywał Goffina i Kukushkina.

Medvedev przede wszystkim nie może zlekceważyć rywala i od początku pojedynku grać musi na swoim równym poziomie. Możliwości, potencjał czy jakość w grze przemawia za nim i to zdecydowanie. Jak zagra na swoim poziomie to bez żadnych problemów powinien wygrać ten mecz.

Spotkania z Indian Wells można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKurs Bukmacher
Isner – Pella11.32STS
Medvedev – Krajinovic11.33STS