Już w najbliższą środę, tj. 6 kwietnia czekają nas kolejne spotkania ćwierćfinałowe w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Jedno z tych potyczek będzie to rywalizacja pomiędzy Villarrealem z Bayernem Monachium. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Typy z Ligi Mistrzów za darmo

Typy z Ligi Mistrzów za darmo

Warto jest powiedzieć, że różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. Bayern nie ma najmniejszych problemów z wygrywaniem swoich potyczek. Stać przecież ich jest na niezwykle dobrą grę i to przez całe spotkanie.

Nie od dzisiaj przecież wiadomo, iż Bayern to drużyna, która ma ogromne możliwości, doświadczenie i ambicje. Pod względem kadrowym też dużo lepiej wyglądają na tle swoich rywali. Przebieg tej rywalizacji też na pewno nie jest trudny do przewidzenia, ponieważ to właśnie gospodarze będą tutaj częściej dyktować tempo meczu, zaś rywale skupią się na defensywie i szukaniu swoich akcji strzelenie bramek.

Nowy bonus powitalny w Superbet

Ekipa Żółtej Łodzi Podwodnej w poprzedniej rundzie sprawiła sporą niespodziankę pokonują Juventus. Jednak trudni spodziewać się, żeby ten wyczyn powtórzyć.

Tym bardziej, że chociażby w minioną sobotę musieli uznać wyższość Levante 2-0. A podczas tego starcia nie raz będą zepchnięci do defensywy, a swoich szans z pewnością będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry.

Spotkania Villareal – Bayern Monachium można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Villareal – Bayern Monachium21.64STS