Jedno z trzech środowych potyczek w hiszpańskiej LaLidze będzie to starcie na Estadio de la Ceramica, a tam miejscowa drużyna Villareal podejmie Cadiz. Faworytami tego spotkania są gospodarze i nie powinni mieć tutaj oni zbyt większych problemów z wygraną.

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Patrząc na sytuację w ligowej tabeli to w nieznacznie lepszym położeniu znajduje się ekipa Villarealu, która zajmuje trzynaste miejsce mając jedenaście punktów. Natomiast Cadiz to siedemnasta drużyna LaLigi z dorobkiem siedmiu „oczek”.

Owszem może obecny sezon w wykonaniu Żółtej Łodzi Powodowej nie jest cały czas najlepszy. Jednak trzeba zaznaczyć, że mają idealnego rywala na przełamanie. Cadiz nie wygrało żadnego z pięciu ostatnich spotkań. Zaznaczyć jest trzeba, że nie mieli przecież trudnych rywali, gdyż mierzyli się chociażby z Alaves, czy Espanyolem.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Gospodarze na tle swoich rywali na pewno wyglądają zdecydowanie lepiej od względem jakości i doświadczenia. Możliwości również mają znacznie większe od swoich rywali. Owszem wyniki nie do końca to pokazują. Jednak trzeba przypomnieć chociażby mecz w Lidze Mistrzów, gdzie rozbili Young Boys.

Reasumując, przynajmniej dla mnie mocniejszym zespołem wydają się tutaj gospodarze. I jeśli nie zlekceważą swoich rywali to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego spotkania.

Spotkania Villareal – Cadiz można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Villareal – Cadiz11.41STS