Czas na spotkania czwartej kolejki szwedzkie ligi hokeja na lodzie HockeyAllsvenskan. Jedno z środowych pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy Vita Hasten z HV 71. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Dobre typy na dzisiaj za darmo

Dobre typy na dzisiaj za darmo

Póki co trzeba powiedzieć, że dużo lepiej rozpoczęła ten sezon ekipa HV, która wygrała trzy spotkania i zrobiła to w dosyć ładnym stylu. Hokeiści tego zespołu kolejno wygrywali dwukrotnie z AIK oraz z Vasteras. Przede wszystkim zaprezentowali się jako zespół dobrze przygotowany do sezonu.

Potrafili nie tylko kreować sytuacje bramkowe, ale z drugiej strony sporo i strzelali bramki. A nie da się ukryć, że możliwości tego zespołu na pewno są dosyć spore. Jak dobrze wiadomo drużyna HV co sezon praktycznie walczy o najwyższe cele w lidze.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Tyle dobrego na pewno nie można powiedzieć o drużynie Vita, która wygrała zaledwie jedno spotkanie. W dwóch kolejnych przegrywali z Almtuną oraz 8-4 z Vasteras! Przede wszystkim jest to drużyna, która ma ogromne problemy w obronie. Tracą sporą ilość goli i nic nie zapowiada, aby to się zmieniło. Są kompletnie rozbici w tym elemencie co pokazały to pierwsze spotkania w tym sezonie.

Spotkania Vita Hasten – HV 71 można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Vita Hasten – HV 7121.42STS