Nie masz środków na zakłady sportowe, ale chciałbyś spróbować swoich sił? Etoto bonus bez depozytu to może być oferta właśnie dla Ciebie. Z tego tekstu dowiesz się na czym polega i jak z niej skorzystać. 

W Etoto zagrasz bez depozytu!
W Etoto zagrasz bez depozytu!

Legalny bukmacher oferuje swoim nowym klientom potrójną promocję powitalną. Składa się ona między innymi z dwóch bonusów od depozytu. Za premierową wpłatę można otrzymać aż 200% do 100 PLN. Za kolejną 100% aż do 900 PLN! Nie musisz się jednak martwić, jeśli nie masz środków na złożenie depozytu.

Bukmacher przewidział taką okoliczność i zaproponował bonus bez depozytu! Mowa o kwocie 20 PLN, którą możesz otrzymać bez jakiejkolwiek wpłaty własnych środków! Co trzeba zrobić, żeby móc skorzystać z tej oferty?

Wystarczy podczas rejestracji wypełnić w formularzu pole na kod promocyjny, wpisując w odpowiedniej rubryce hasło  „ETOTO20FREE„. Dzięki temu po zakończeniu procesu weryfikacji Twoich danych będzie uprawniony do skorzystania z freebeta.

Rejestracja odbywa się na stronie internetowej bukmachera, do której link znajdzie na końcu tekstu, i nie zajmuje zaledwie kilka minut, bo tyle właśnie potrzeba, żeby podać podstawowe dane osobowe. Weryfikacja następuje na podstawie przesłanych skanów dowodu tożsamości, co jest standardem.

Po pełnej aktywacji konta bonus bez depozytu będzie do naszej dyspozycji. Trzeba jednak pamiętać o tym, że jego wykorzystanie jest możliwe tylko i wyłącznie w aplikacji mobilnej Etoto!

Od chwili zaksięgowania dodatkowych środków ma 30 dokładnie dni na wykorzystanie z darmowego zakładu. Zagrany kupon musi składać się przynajmniej ze trzech zdarzeń (kurs minimalny 1,30), a jego łączny kurs nie może być mniejszy od 2,20.

Jak długo potrwa ta promocja? Trudno powiedzieć, bo nie podano daty jej zakończenia, ale doświadczenie uczy, że może dojść do tego w każdej chwili, więc jeśli jesteś zainteresowany, to pomyśl, czy to nie jest właśnie ten moment, w którym warto założyć konto w Etoto. Decyzja należy do Ciebie!

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.Etoto.pl


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.