W środę 5 grudnia dokończona zostanie 15. kolejka rozgrywek Premier League, a wisienką na torcie dzisiejszych zmagań na angielskich boiskach będzie starcie Manchesteru United z Arsenalem Londyn. Bukmacher forBET przygotował z tej okazji kilka niespodzianek dla swoich graczy!

W forBET bonusy na hit Premier League!
W forBET bonusy na hit Premier League!

Zacznijmy może od tego, że oferta specjalna opisywanego bukmachera na hit Premier League jest kolejną odsłoną kalendarza adwentowego, w którym na klientów forBET codziennie aż do 24 grudnia czekają codziennie nowe okazje!

Siłą rzeczy z dzisiejszej promocji można skorzystać tylko dziś do godziny 21:00, kiedy to na legendarnym Old Trafford wybrzmi pierwszy gwizdek sędziego, rozpoczynający batalię dwóch wielkich firm.

Po tych wyjaśnieniach możemy przejść do szczegółów bonusów. Jest ich kilka. forBET wypłaci 50 PLN za odesłanie krewkiego Jose Mourinho na trybuny i 100 PLN za bezbramkowy remis.

Ponadto gracze, którzy obstawią swój kupon dokładnie za 96 PLN mogą liczyć na dodatkowe 50 PLN, jeśli „Czerwone Diabły” zdobędą gola w doliczonym czasie gry drugiej połowy.

Jest też coś dla fanów „Kanonierów”, którzy obstawiając zakład za dokładnie 82 PLN mogą liczyć na bonusowe 25 PLN za bramkę będącego w formie Pierra-Emericka Aubameyanga.

WAŻNE! Do opisywanej akcji specjalnej kwalifikują się kupony zagrane za wspomniane powyżej stawki, składające się z minimum trzech zdarzeń o kursie 1,30 każde i łącznym 3,00 oraz zawierające przynajmniej jedno zdarzenie z meczu Man U vs Arsenal.

Należne bonusy po spełnieniu wymienionych warunków zostaną dopisane do konta gracza automatycznie i będą podlegać czterokrotnemu obrotowi, na który jest dokładnie 30 dni!

Nie masz jeszcze konta u legalnego bukmachera forBET? Nic straconego. Jego założenie zajmuje tylko kilka minut i jest darmowe. Podczas rejestracji możesz skorzystać nawet ze specjalnego kodu promocyjnego o treści: BETONLINE.

TU ZNAJDZIESZ FORMULARZ REJESTRACYJNY I SZCZEGÓŁY OPISYWANEJ PROMOCJI –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.