W środę 13 marca rozegrane zostaną dwa ostatnie mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. W tegorocznej edycji nie brakuje niespodzianek, więc warto zwrócić uwagę na ofertę specjalną TOTALbet.

W TOTALbet nawet do 100 PLN zwrotu za przegrany kupon na Ligę Mistrzów!
W TOTALbet nawet do 100 PLN zwrotu za przegrany kupon na Ligę Mistrzów!

Liga Mistrzów z cashbackiem

Chodzi o promocję „Cashback 100 złotych na mecze Ligi Mistrzów”, w ramach której, jak łatwo się domyślić już po samym tytule, gracze mogą liczyć na zwrot stawki w przypadku, gdy kupon postawiony na rozgrywki UEFA Champions League okaże się przegrany.

Mowa dokładnie o zwrocie 50% wniesionej stawki do kwoty 100 PLN maksimum. Każdy uczestnik akcji, obowiązującej tylko 12 i 13 marca 2019 roku, może zgarnąć tylko jeden cashback i to pod warunkiem, że spełni kilka regulaminowych warunków. Oto one:

  • zakład SOLO lub AKO postawiony z salda głównego (w promocji nie biorą udziału kupony za środki bonusowe);
  • zdarzenie musi pochodzić z oferty przedmeczowej lub zakładów na żywo;
  • typy tylko i wyłącznie na mecze Ligi Mistrzów UEFA, odbywające się w dniach 12 i 13 marca 2019;
  • minimalna stawka kuponu to 50 PLN.

Warto jeszcze podkreślić, że promocją nie zostaną objęte zakłady specjalna takie jak chociażby Total Boost. Ponadto nie ma górnego limitu stawki, ale maksymalny zwrot to 100 PLN.

Cashback zostanie przyznany automatycznie po spełnieniu warunków oferty specjalnej, ale jego wypłata na konto bankowe będzie możliwa dopiero po dokonaniu trzykrotnego obrotu na zakładach sportowych.

Udział w opisywanej akcji mogą wziąć jedynie osoby, które zarejestrowały wcześniej swoje internetowe konto u legalnego bukmachera TOTALbet. Zrobisz to na oficjalnym portalu marki, online i za darmo.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.