„Weekendogranie” to nowa oferta specjalna legalnego bukmachera Etoto. Na czym polega i jak z niej skorzystać?

Weekendowy bonus Etoto
Weekendowy bonus Etoto

Zacznijmy od tego, że w ramach tej akcji można zgarnąć bonus 50 PLN za postawienie trzech kuponów w weekend, rozumiany jako okres od piątku (0:00) do niedzieli (23:59).

W tym celu należy postawić trzy zakłady za minimum 50 PLN każdy. Weekendową promocją objęte będą tylko kupony o łącznym kursie minimalnym 1,50. Kurs minimalny pojedynczego typu na kuponie to z kolei 1,20.

Nie ma natomiast żadnego znaczenia czy taki zakład okaże się wygrany, czy przegrany. Premia przysługuje bez względu na to. Przy czym każdy uczestnik akcji może liczyć tylko na jeden bonus w tygodniu.

Niezbędne do wzięcia udziału w weekendowej akcji jest wcześniejsze zapisanie się do niej na stronie internetowej marki. Po spełnieniu warunków należy z kolei zatwierdzić należny bonus w okienku pop-up, które wyskoczy na ekranie.

Dodatkowe środki na grę podlegają obrotowi, zanim ich wypłata na konto będzie możliwa. Warunki obrotu? 6x po kursie minimalnym 2,20 (kurs min. typu to 1,30).

Tytułowa sprzedaż premiowa skierowana jest do graczy, którzy posiadają aktywne konto na stronie internetowej marki Etoto i zasilili je w przeszłości co najmniej dwoma depozytami.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.