Legalny bukmacher LvBET w pierwszym dniu tegorocznego kalendarza promocji przygotował dla swoich graczy większe wygrane na KSW 46 i walkę Fury’ego z Wilderem!

Większe wygrane na KSW 46 i walkę Fury'ego!
Większe wygrane na KSW 46 i walkę Fury’ego! (kswmma.com)

Oferta jest dostępna tylko do końca dzisiejszego dnia, czyli 1 grudnia. Nie musisz się do niej zapisywać, ponieważ wystarczy spełnić warunki promocji podane w jej regulaminie.

Zasady są bardzo proste: postaw na dowolną walkę KSW 46 albo pojedynek Fury vs. Wilder, a jeżeli uda ci się poprawnie wytypować, otrzymasz wygrane powiększone aż o 14 procent w porównaniu z regularną ofertą!

Promocja obowiązuje tylko w aplikacji mobilnej LvBET. Zakłady zagrane w mobilnej wersji strony czy jej tradycyjnej odmianie nie będą w ogóle brane pod uwagę!

Co daje bonus bez depozytu?

Pamiętajcie, że 1 grudnia to dopiero start kalendarza adwentowego LvBET. Wkrótce pojawią się kolejne oferty, dzięki którym będzie można wygrać jeszcze więcej – i to nie tylko w apce LvBET, ale także w innych kanałach!

Kto wie, może to właśnie na świątecznych promocjach LvBET rozpocznie się twoje zarabianie na bukmacherce?

Jeżeli nie masz konta w LvBET, możesz założyć je nawet dzisiaj, by skorzystać z sobotniej oferty specjalnej. Rejestracja trwa chwilę, a podczas niej możesz podać dodatkowo specjalny kod promocyjny BETONLINE


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.