W dniu 26 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy o 12%. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 06: 00 – 12:00, aby cieszyć się z większej wygranej.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadaj zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem koniecznym jest zawarcia kuponu w dniu 26 kwietnia w godzinach 06:00 – 12:00.

promocja bez depozytu w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny STS. Kod promocji BETONLINE

Dodatkowo bukmacher Forbet wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. Poza tym każde zderzanie musi pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

Z akcji są wykluczone natomiast kupony:

  • zagrane za środki bonusowe
  • zagrane systemowo

Jeżeli spełniasz powyższe warunki tej akcji promocyjnej, a dodatkowo bukmacher rozliczony Twój kupon jako wygrany. To wygrana będzie większa automatycznie o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.