O awans do kolejnej rundy Wimbledonu w środę 30 czerwca powalczy Iga Świątek. Rywalką Polki będzie Vera Zvonareva. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten pojedynek.

Swiatek – Zvonareva: Typ i analiza

Swiatek – Zvonareva: Typ i analiza

Iga w rankingu WTA jest wyraźnie wyżej od swojej rywalki, bo zajmują dziewiątą pozycję. Vera natomiast sklasyfikowana jest pod koniec pierwszej setki.

Jeśli idzie o wyniku obu tych zawodnikiem na trawie to można powiedzieć, że obie zawodniczki mają podobny bilans. Iga zanotowała dwie wygrane i raz przegrała, zaś Vera zanotowała trzy zwycięstwa i raz musiała uznać wyższość rywalki.

Owszem Iga na trawie nie czuje się zbyt pewnie. Jednak podczas rywalizacji z Verą powinna poradzić sobie bez większych problemów” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Fortuna kod promocyjny 2021
Fortuna kod promocyjny 2021

Świątek pokazała, że na trawie zbyt dobrze jej gra się nie układa. Jednak możliwości, styl gry, czy też jakość niewątpliwie przemawia za Polką, którą stać jest na prezentowanie się na najwyższym poziomie.

Vera nie powinna poprawić tutaj trudnych warunków. Bowiem podczas wcześniejszych swoich występów na trawie radziła sobie przeciętnie, gdzie to miała spore problemy w każdym ze swoich spotkań. W pierwszym swoim starciu podczas pierwszej rundy wygrał z Bouzkovą. Pomimo, że była tam faworytką to czeka dzisiaj ją dużo trudniejsze zadanie.

Spotkanie Swiatek – Zvonareva można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Swiatek – Zvonareva11.42STS