O awans do trzeciej rundy Wimbledonu w środę powalczy Halep, której rywalką będzie Buzarnescu. Nie da się ukryć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta jest im Simona która nie powinna mieć tutaj większych problemów z wygraną.


Pewniaki z tenisa za darmo

Pewniaki z tenisa za darmo

Różnica klas pomiędzy tymi zawodniczkami jest bardzo duża, o czym świadczy chociażby ranking WTA, gzie Simona zajmuje siódme miejsce, zaś jej rywalka sklasyfikowana jest na pięćdziesiątej trzeciej pozycji.

Simona niewątpliwie liczy na dużo lepszy wynik niż przed rokiem, gdzie to dotarła do trzeciej rundy. Tym bardziej, że we wcześniejszych sezonach dochodziła przynajmniej do ćwierćfinału! Przed tym turniejem grała jedynie na kortach w Eastoburne, gdzie to doszła do ćwierćfinału.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

W tym turnieju w pierwszej rundzie mierzyła się z Sasnobvich, gdzie to wygrała 2-0. Chociaż na pewno nie był to najlepszy pojedynek w wykonaniu Halep, ale również można było zobaczyć, czy nie chciała za wszelką cenne forsować tempa pojedynku. Udało jej się przełamać rywalkę i dograć bezpiecznie do końca meczu.

„Halep przynajmniej o jeden poziom jest lepsza od swojej rywalki. Jeżeli Simone zagra na swoim poziomie to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Buzarnescu można powiedzieć, ze swój chyba najlepszy okres gry ma już za sobą. W obecny sezonie gra bardzo słabo. Patrząc na ostatnie miesiące w jej wykonaniu to jedyny godny uwagi wynik zanotowała Rzymie, gdzie to dotarł do trzeciej rundy. W pozostąłych swoich imprezach, albo odpadła w pierwszych pojedynkach, ale w drugich rundach!

Przed tym turniejem grała w dwóch turniejach na trawie miało to miejsce w Birmingham oraz Eastoburne i za każdym razem ponosiła porażkę, gdzie to przegrała z Pliskovą oraz Ostapenko. Przełamała się dopiero na kortach Wimbledonu, gdzie to wygrała w pierwszym pojedynku z Pegulą 2-0. Jednak w żadnym wypadku nie jest to przekonujący wynik. Ponieważ Buzarnescu było nie tylko faworytką tego boju, ale również rywalka byłą zdecydowanie słaba która w czterech ostatnich latach na trawie wygrała zaledwie raz!

Spotkanie  Halep – Buzarnescu  można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Halep – BuzarnescuHalep -1.51.44TOTALBet