Bukmacher Fortuna organizuje promocję, w której do zdobycia jest podwójne zaproszenie na Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem!

Wygraj bilety na PŚ w Zakopanem w Fortuna Online!
Wygraj bilety na PŚ w Zakopanem w Fortuna Online!

Wygraj bilety na PŚ w Zakopanem!

Oferta startuje w dniu 30 grudnia i potrwa do 6 stycznia 2018 roku. Gracze nie muszą się do niej zapisywać – wystarczy, że posiadają konto na stronie legalnego bukmachera Fortuna i w okresie trwania promocji postawią przynajmniej jeden kupon spełniający warunki zawarte w regulaminie.

W konkursie do zdobycia jest trzydzieści nagród, które trafią do osób z największą liczbą punktów. „Oczka” do klasyfikacji zdobywa się poprzez granie zakładów przedmeczowych oraz live. Liczą się w tym przypadku tylko następujące zakłady:

  • Stawka co najmniej 10 PLN
  • Kurs ogólny kuponu min. 1.60
  • Tylko kupony SOLO bądź AKO

Fortuna przygotowała dla najlepszego uczestnika promocji podwójne zaproszenie na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Puchar Świata w skokach narciarskich na Wielkiej Krokwi w Zakopanem!

Konkurs bukmacherski z nagrodami

Jakie jeszcze nagrody można zdobyć w tym konkursie? Poniżej prezentujemy wam pełną listę:

  • miejsce 1 – podwójne zaproszenie na Konkurs w ramach Pucharu Świata w Zakopanem.
  • miejsca od 2 do 10 – karty do Media Markt o wartości 500 PLN
  • miejsca od 11 do 15 – bonus 300 PLN na obstawianie
  • miejsca od 16 do 20 – bonus 250 PLN na obstawianie
  • miejsca od 21 do 30 – bonus 200 PLN na obstawianie

Jeżeli nie posiadasz konta na stronie bukmachera Fortuna, możesz się zarejestrować się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Cały proces zajmuje tylko chwilę, ponieważ bukmacher nie wymaga od razu weryfikacji danych.

Darmowe konto bukmacherskie z kodem bonusowym „BETONLINE” założysz na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.