Legalny bukmacher Betclic Polska w swojej ofercie posiada chociażby tak ciekawą ofertę, jak „Multi+”. W ramach tej oferty wszyscy typerzy mogą liczyć na większą wygraną, która może wynieść nawet 50%.

Bonus za obstawienie meczy. Premia 50%.

Bonus za obstawienie meczy. Premia 50%.

Nie da się ukryć, ze akcja „Multi+” jest niewątpliwe dosyć ciekawą promocją, ponieważ wystarczy obstawiać mecze, a w zamian bukmacher Betclic zwiększa wygrane. Poza tym wspomniana oferta trwa do odwołania, a gracze swojego udziału nie muszą nigdzie zgłaszać, ani tym bardziej się zapisywać.

Z dnia na dzień oferty bukmacherów są coraz bardziej bogatsze. Wynika to z tego, że pomału wracamy z rozgrywkami, a przede wszystkimi piłkarski. Za nami chociaż pierwsze pojedynki po przerwie w niemieckiej Bundeslidze. W dodatku nie można zapominać, że w tym miesiącu zostaną jeszcze rozegrane mecze ligowe, m.in. w PKO Ekstraklasie.

Bonus dla graczy od Betclic

W ramach promocji „Multi+” promocją objęte są wszystkie zakłady AKO, na których musi znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Istotnym aspektem w tym jest to, że im więcej typów tym automatycznie będzie to większa wygrana:

Premia za wygrany zakład od Betclic. Większe wygrane nawet o 50%.

Gracz musi mieć na uwadze, że zdarzenia mogą pochodzić z dowolnej oferty, jaką bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie. Jednak trzeba mieć na uwadze, że obowiązkowo muszą one być z oferty przedmeczowej, a ich minimalny kurs to 1.20.

Fortuna kod promocyjny 2020

Warto jest widzieć, ze każdy użytkownik w ramach tej oferty promocyjnej może zagrać dowolną ilość kuponów. Wykluczone są natomiast wyłącznie te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona przez bukmachera Betclic pod warunkiem, że zagrany zakład przez gracza spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został on rozliczony, jako wygrany.

Bonus do 550 PLN na start u bukmachera Betclic

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Betclic Polska? To pamiętaj, że obstawienie meczy u tego operatora możesz rozpocząć bez żadnego ryzyka. Wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashbacka.

Wówczas zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na kocie gracza. Natomiast, jeśli faworyci Cię zawiodą to nie stracisz gotówki. Bowiem bukmacher Betclic dokona Ci zwrotu całej stawki za jaką zagreałeś kupon, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.