Bukmacher Forbet w dniu 24 kwietnia zmniejsza ryzyko przegranej na kupony ze sportów wirtualnych. Dokonaj zawarcia kuponu, a razie przegranej operator dokona CI zwrotu stawki.

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty u tego operatora.

Chcąc liczyć się w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym w tej akcji jest zawarcie kuponu w środę 24 kwietnia w godzinach 0:00 – 23:59, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

promocja bez depozytu w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny STS. Kod promocji BETONLINE

Poza tym bukmacher wymaga, żeby w tej promocji kupon spełniał jeszcze następujące warunki:

  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00
  • kurs łączny kuponu musi wynieść nie mniej niż 2.00

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo jego kupon został rozliczony jako przegrany to Polski bukmacher Forbet dokona mu zwrotu stawki. Lecz trzeba pamiętać, że promocja dotyczy jedynie trzech pierwszych kuponów.

Bonus na środki gracza w formie środków bonusowych,. Najpóźniej do 26 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonanie czterokrotnego obrotu po kursie całkowitym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.